Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
RODO

INFORMACJE DLA KLIENTA/KONTRAHENTA

 

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma PPUH RAMPOL SP.J. L. Sikora, J. Belski z siedzibą przy ul. Sygneczów 141 A, 30-020 Wieliczka.

 

 1. Państwa dane osobowe są przetwarzane w następujących celach:

 

 1. a) realizacja zlecenia - w oparciu o zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwo danych osobowych oraz w oparciu o ustawę o podatkach PIT, VAT (Dz. U. z 2017 r. poz. 1221 – tekst jednolity) i CIT (Dz. U. z 2017 r. poz. 2343- tekst jednolity)

 

 1. b) informacyjno-marketingowym (udzielenia odpowiedzi na zapytanie w formularzu kontaktowym) – w oparciu o zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przez Państwo danych osobowych

 

 1. Państwa dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom ani organizacjom międzynarodowym.

 

 1. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich (poza obszar Unii Europejskiej).

 

 1. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji celów a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

 

 1. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

 1. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

 1. Posiadacie Państwo prawo do „bycia zapomnianym” jednak w związku z przepisami podanymi wyżej - dane osobowe umieszczone na fakturach są przechowywane przez okresy przewidziane prawem.

 

Osoba, której dane dotyczą ma prawo żądać, aby jej dane osobowe zostały niezwłocznie usunięte gdy:

 

 1. a) nie są już one niezbędne do celów, dla których były zebrane lub w inny sposób przetwarzane,

 

 1. b) osoba, której dane dotyczą, wniosła sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych,

 

 1. c) osoba, której dane dotyczą wycofała zgodę na przetwarzanie danych osobowych, która jest podstawą przetwarzania danych i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania danych,

 

 1. d) dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem.

 

 1. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

 1. Ewentualne skargi w związku z przetwarzaniem danych osobowych możecie Państwo kierować do Państwowego Urzędu Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018) lub pod adres e-mail : matejko@matejko.com.pl

 

do góry
pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl